Dila Enerji Atık Madeni Yağ Geri Dönüşüm Merkezi

HakkımızdaDİLA GERİ DÖNÜŞÜM ENERJİ VE ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Dünya nüfusunun giderek artması, endüstrileşme, şehirleşmenin yoğunluk kazanması ve insanların konfor ihtiyacı enerji tüketimini katlanarak artırmaktadır. Dünyada en önemli enerji kaynağı kullanılan petrol kaynakları, gün geçtikçe azalmakta ve fiyatları da giderek artmaktadır. Enerji kullanımındaki bu artışa genel fosil yakıt rezervlerinin sınırlı olması ve çevreye olan zararları yüzünden bir bölgeye ya da bir kaynağa bağlı olmayan yeni evrensel yenilebilir enerji kaynakları üretmek ve insanlığın geleceği açısından çok önemlidir.

 

Atık yağların yüksek verimde ve kalitede geri kazanılması, ekonomik kazanımlar yanında kaynak tasarrufu ve çevre kirliliğinin önlenmesi yönünden de çok önemlidir. Geri dönüşüm uzun vadede verimli bir ekonomik yatırımdır. Hammaddenin azalması ve doğal kaynakların hızla tükenmesi sonucunda ekonomik problemler ortaya çıkabilmekte ve işte bu noktada geri dönüşüm ekonomi üzerinde olumlu etki yapmaktadır. Yeni iş imkanları sağlamakta ve gelecek kuşaklara doğal kaynaklardan yararlanma olanağı sunmaktadır.

 

Dila Enerji 06.02.2018 yılında üretime başlayıp atık madeni yağların arıtılarak geri kazanımı-baz yağ (geri kazanılmış) ve madeni yağ imalatı konusunda faaliyet gösteren bir kuruluştur. Firmamızı hem atıl durumdaki kaynakların değerlendirilmesi hem de atık yağların geri kazanımında kullanılması ile ülke ekonomisine büyük kazançlar sağlamayı amaçlamaktadır.Takip Edin !
İletişim Bilgileri

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Büyüktüysüz Mah. 1 nolu Sok. Dış Kapı No:10 - Türkmen Beldesi / Toprakkale/ OSMANİYE

Telefon: 0 328 802 00 27

Cihat ÇEVİK :  0536 494 90 05

E-Posta: info@dilaenerji.com.trDila Enerji Atık Madeni Yağ Geri Dönüşüm Merkezi 2021 © Tüm hakları saklıdır. Web Tasarım ORAMEDYA